Exekutivní kurz „Destinační management: Smart & Sustainable“

17. května
19. června
2024

Katedra cestovního ruchu na Vysoké škole ekonomické v Praze pořádá exekutivní kurz „Destinační management: Smart & Sustainable“, který se uskuteční v termínu od 17. května do 14. června 2024.

Tento inovativní kurz je určen profesionálům v oblasti cestovního ruchu, kteří se chtějí naučit, jak aplikovat udržitelné a inteligentní přístupy v destinačním managementu. Účastníci získají cenné znalosti a dovednosti, které jim pomohou využívat nové technologie pro ekonomický růst a udržitelnost v jejich destinacích.

Kurz povedou přední odborníci z katedry i profesní sféry:

• Jan Herget, bývalý generální ředitel CzechTourism a investor v sektoru pohostinství, KCR
  • Luděk Kühr, expert na data space v cestovním ruchu,  KCR
  • Lucie Nencková, expertka na udržitelný cestovní ruch, KCR
  • Pavel Černý, vedoucí katedry cestovního ruchu na VŠE Praha, KCR
  • Jan Doležal, MBA, konzultant společnosti McKinsey a zakladatel SmartGuide
  • Petr Bílek, bývalý redaktor časopisu Maxim a PR manažer v TMR International

Katedra cestovního ruchu na VŠE Praha tímto kurzem reaguje na aktuální trendy a potřeby v oblasti destinačního managementu. Cílem je poskytnout účastníkům nejnovější poznatky a praktické dovednosti, které jim umožní efektivně řídit a rozvíjet turistické destinace v souladu s principy udržitelnosti a s využitím moderních technologií.

Kurz „Destinační management: Smart & Sustainable“ je dalším příkladem úsilí katedry o poskytování kvalitního a relevantního vzdělání v oblasti cestovního ruchu, které reflektuje dynamický vývoj tohoto odvětví.

Destinační management: Smart & Sustainable

Exekutivní kurz „Destinační management: Smart & Sustainable“