Termíny

14.5.2018 - 22.6.2018 - Zkouškové období

1.7.2018 - 31.8.2018 - Hlavní prázdniny

17.9.2018 - 14.12.2018 - Výuka v zimním semestru 2018/2019

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Spolupráce se zahraničními univerzitami

Související stránky

Konference „Learning to Know“ - Konference Learning to Know

V rámci podpory mezinárodní výměny studentů a učitelů, se Katedra cestovního ruchu Vysoké školy ekonomické v Praze zapojila do vzdělávací akce „Learning to Know“. Po několikatýdenních jednáních jsme 25. 11. 2015 měli tu čest hostit studenty a profesory z TIO University of Applied Sciences. Do projektu se zapojilo přes 200 studentů a 7 profesorů z této university v nizozemském Utrechtu.

V dopoledních hodinách proběhlo několik přednášek v krásném prostoru pražského kina Lucerna za spoluorganizace Ing. Jiřiny Jenčkové, která zároveň studentům v úvodu krátce představila Katedru cestovního ruchu. Studenti měli možnost vyslechnout informace o VŠE v Praze a jejích zahraničních aktivitách od současné studentky a asistentky Oddělení zahraničních styků Bc. Lucie Halamové. Pohled Prague Convention Bureau a Prague City Tourism poskytla Ing. Lucie Horáková. Za poradenskou a vzdělávací společnost Perfect Hotel Concept hovořila Ing. Lenka Žlebková, která studentům přiblížila míru přínosu MICE v cestovním ruchu a Ing. Jiřina Jenčková vystoupila se svou interaktivní přednáškou na téma „Současné možnosti využití principů Revenue Managementu v České Republice“.

Dopis TIO Uni

 

Mezinárodní výměna učitelů již probíhá

V rámci soustavného zvyšování kvalifikace jednotlivých pedagogů a udržování kvality výuky, Katedra cestovní ruchu Vysoké školy ekonomické v Praze podporuje mobilitu učitelů a především pak následnou mezinárodní výměnu studentů.

Madrid_Sheffield_Teacher´s Mobility